Poz. Název, rozměr Ks Kč/poz.
Rám CUTTER
1 Rám (AlSi8Cu3) 226 (20.7kg) 1 27 000
2 Šroub M10-45 zapuštěný + matice M10-50 šestihranná 1+3 30
3 Matice M10 samojistná + podložka plochá 10,5 4+4 15
4 Čep hnaného kola (ø 30-120) 1 440
5 Matice M20x1,5 korunková + podložka ø 21 1 90
6 Podložka 6/30-5 soustružená 1 40
7 Imbus šroub zapuštěný M6x25 1 3
8 Závitové oko M8x20 2 20
9 Pertinax. stěrka 1x 50x40 hnaného kola 1 30
10 Šestihranný šroub M6x25 + podložka 6,5 1+1 6
11 Podložka plochá 6,2 velkoplošná + matice M6 samojistná 1+1 6
12 Pertinaxová stěrka hnacího kola 1x100x40 1 30
13 Šestihranný šroub M6x25 + podložka ø 6,5 1+1 6
14 Podložka plochá 6,2 velkoplošná + matice M6 samojistná 1+1 2
15 STOP tlačítko 2 56
16 Vodič propojovací s konektorem 1 15
17 Výrobní štítek 60x80 mm na nerezové destičce 1 60
18 Pertinaxová stěrka kladky pásu 30x50 1 30
19 Imbus šroub M8x10 a podložka 8,2 1+1 5
20 Samolepící štítek - instrukce, zákaz kouření 1+1 20
(21) Štítek - výsuv noh (litý štítek MS, Al) 1 150
22 Imbus šroub M10-60 upravený (M8-60) 4 40
23 Imbus šroub M10-40 upravený (M8-40) 2 20
24 Distanční trubička ø 9-10 4 40
25 Podložka plochá ø 8,2 10 5
26 Ložisko 609 2RS (9-24-7) 10 600
KLADNICE
27* Hnané kolo AL kalené (AlSi10Mg) 31 1 1 700
28* Ložisko 6005-2RS (25-47-12) 2 80
29* Seegrový pojistný kroužek vnitřní ø 47 2 10
30* Hnací kolo Al kalené (kladnice) 1 1 700
31* Náboj ø 47-42 1 240
32 Pero 5x5-32 (upravené) 1 12
MOTOROVÁ KONZOLA a NAPÍNAČ PILOVÉHO PÁSU
34 Konzola motoru 1 1 900
35 Čep napínáku M12-10-35 1 180
36 Seegrový pojistný kroužek vnější ø 10 1 2
37 Matice M12 samojistná zařezávací + podložka 10,5 1 4
38 Šroub vychylovací šestihranný M8-35 1 3
39 Napínač M10x210 pevn. + oko M10 1+1 70
40 Záslepka M10 + podložka 10,5 + matice M10 1+1+2 12
41 Talířová podložka pružná 10,5 /1,25 10 120
VÝSUVNÁ NOHA
42* Trubka vnější ø 42,4/2-600 2 80
43* Třmen plochý ø 42, š. 25 2 50
44 Vratový šroub M8-30 2 10
45 Podložka plochá ø 8,2 6 2
46 Klička plastová stavěcí M8-85 2 180
47* Zaslepovací podložka ø 42/13,5 tl. 3 2 40
48* Trubka výsuvu ø 38x2-600 2 80
49* Matice trapézová Tr 16x4-30 ø 35 2 200
50* Příčník Jekl 40x40/3-500 2 120
51* Čep plastového kola ø 17-80 4 208
52 Kolo plastové ø 92/17/35 4 300
53 Třmen. kroužek 15 4 16
54 Podlložka 17,5/3/30 8 30
55 Plastová záslepka 40x40 + závit 2+2 60
56* * Závitová tyč Tr. 16x4-500 2 240
57* Čep ø 13-38 2 45
58 Bronzová třecí podložka ø 42/13,5x1 2 40
59* Unašeč řetezového kola kr 40-40 2 500
60 Řetězové kolo Favorit Torpedo 14z 2 80
61 Řetěz 1/2x1/8 Velo 2084 čl. (d. 2680mm) 1 250
(62) ) Spojka řetězová 1/1x1/8 Velo+redukční 1+1 40
63 Trubka plastová ø 32-900mm 1 35
64 Matice unašeče M30x1,5 2 90
65* Rameno kličky zvedání Plo 25x125 2 30
66 Koule strojní závit M12 ø 40 2 70
67 Čep koule M12 + matice M12 soustružená 2+1 40
68 Pojistný červík imbus M6-8 s nosem 2 6
69 Třmen potrubní 35-42mm s maticí M8 samojistná 4 64
MOTOR a MAZÁNÍ PILOVÉHO PÁSU
70 Motor B&S 6,5Hp s převodovkou (upravený) 1 19 000
71 Šroub šestihranný M 8-50 pevnost. 4 24
72 Matice M8 samojistná + podložka 8,2 4+8 8
73 Nádrž na mazací kapalinu 5l 1 35
74 Gumový popruh ø 7-430 1 42
75 Držák nádrže nerez 1 40
76 Šroub Imbus M8x10 + podložka 8,4 1+1 7
77 Kohoutek regulační 1 40
78 Hadička ø 6/4-300mm 1 15
79 Kryt pilového pásu 1 500
80 Ruční plastový šroub M8-20 + gumová podložka 8 160
81 Pilový pás Ripper 37 (35x2970) 1 320
81A Wood-Miz Bimetal 1,07x35(10/30)-2970 1 1 100
81B Wood-Miz Hard 1,07x35(10/30)-2970 1 370
81C Wood-MizerMaxFlex 1 400
DRÁHA
82* Dráha pojezdu- smrk 22x120-4000mm 2 1 500
83* Pražec smrk lepený 100x100x1200 3 900
84* Závitová tyč M10-150 6 60
85* Matice M10 zařezávací 12 40
86 Oko se závitem M10-70 12 300
87 Matice M10 + podložka 10,5 tesařská 12 60
88* Vrut Uni 5x50 zapuštěný 20 20
UPÍNACÍ SYSTÉM – KLÍNY
89 Trubka distanční 14x2-102 12 90
90 Bočnice klínu ocelový plech 5 8 1 200
91 Šroub klínu stahovací M8x120 šestihranný 12 120
92 Matice M6 samojistná 12 25
93 Popruh 2t/š.35-850 s pevným klínem s hákem 2 90
94 Popruh 2t/š.35-850 pro svírací klín 2 100
95 Ráčna 2t/ š.35; 4 280
96 Upevňovací šroub ráčny 4 20
97 Upevňovací šroub popruhu s podložkou 10,5 2 10

* Takto označené díly nelze koupit samostatně, jsou součástí celku (svařence). Jedná se o výsuv nohy (poz. 48, 49, 50, 54), pevnou část nohy (poz. 42, 43, 47), trapéz. šroub nohy (poz. 56, 57, 59, 66), pražec (poz. 82, 84, 85) a dráhu pojezdu (poz. 83, 87).

Cena klínu s popruhem 250,- bez DPH
Cena pražce osazeného ráčnou (bez ráčny) 450,- (400,-) bez DPH
Cena pojezd. drah (L+P) 1 000,- bez DPH
Celkem dráha komplet (3 praž. 4 klíny L+P dr.) 3 000 bez DPH