Ceník sestav pro rok 2019

Ceny jsou uvedeny bez DPH (vč. DPH).

Pila CUTTER Standard ........................Kč 56 500,- (Kč 68 365,-)
Pro začínající řemeslníky, aktivní důchodce i zahrádkáře ta nejlepší volba. Tato nejlevnější varianta obsahuje stroj plně připravený k práci, tedy sestavený, odzkoušený, vybavený standardními plastovými pojezdovými kladkami a pilovým pásem. Již ve standardu je synchronizace výsuvných nohou, lakovaný rám, bezpečnostní STOP tlačítka pro obě ruce, kanystr na řeznou kapalinu. Kryt pilového pásu s double funkcí jak v pracovní poloze tak i transportní. Kryt řetězu zvedacího mechanismu, návod k samotnému stroji, dokumentace ke zhotovení standardní dřevěné dráhy z vlastního materiálu pro zachování mobility, orig. brožura k motoru, sadu náhradních ložisek vedení pásu. Tato sestava dává možnost zhotovení dráhy dle vlastních požadavků. Tedy pevnou kovovou,, či mobilní dřevěnou délky dle vlastních požadavků. Plán orig. dráhy viz – návod ke stažení. Sestava neobsahuje upínací klíny. Stroj je vybaven i elektronickými motohodinami s otáčkoměrem + dárek zdarma.


Pila CUTTER Standard Plus .................Kč 59 500,- (Kč 71 995,-)
Nejlepší volba pro dřevořemeslníky, truhláře, tesaře pracovníky v oboru zpracování kulatiny a ty, kteří nechtějí ztrácet čas hledáním vhodného spojovacího materiálu a chtějí nejjednodušší cestou sestavit standardní dráhu z vlastních zásob řeziva. Nutno pouze dodat „dřevo“ materiál na pojezdové dráhy a pražce. Součástí dodávky jsou klíny s ráčnami (kovový materiál) a veškerý spojovací materiál k sestavení standardní mobilní dráhy. Tato sestava obsahuje i sadu upínacích prvků k rychloupínání a polohování řezaného materiálu k namontování na pražce. Stroj je vybaven i elektronickými motohodinami s otáčkoměrem + dárek zdarma.

Doporučení: Při vlastním odvozu doporučujeme dokoupoit pojezdové dráhy 4m délky (střešní nosič).


Pila CUTTER Exclusiv .......................Kč 62 000,- (Kč 75 020,-)
Toto je přímo volba pro profesionály – proč si dělat starosti. Vše připraveno, pouze začít řezat. Sestava obsahuje tři pražce, pojezdové dráhy a to vše již smontováno k rychlému nasazení. Součástí jsou dva zvýšené pražce na možnost zvětšení řezného rozsahu pily bez nutnosti podkládání řezaného materiálu (min tl. posledního prkna je 40mm). Rám pily sady Exclusiv je v barevném provedení. Veškeré díly jsou zinkovány proti korozi. Stroj je vybaven i elektronickým motohodinami s otáčkoměrem.

AKCE: náhradní pilový pás Ripper 37 – universální + dárek ZDARMA!


Dle požadavku (vyšší přepravní náklady) dodáváme dřevěný materiál na dráhu:

1-3 pražce (100x100-1200mm) připravené k montáži cena: 300 Kč/ks
Levý (pravý) pojezd délky 4005 mm sešroubovaný (2x prkno š. 120mm) s dojezdy cena: 300 Kč/ks

Ke všem sadám dodáváme:
- motory doplněny provozními kapalinami (oleji), standardně bez paliva
- návod na pilu s výrobním štítkem uvnitř
- originální obrázkový návod (angl.) k motoru fy Briggs – Stratton
- příručka pro nákup pil. listů přímo od výrobce

Součástí je:
- předvedení prodávaného stroje
- proškolení kupujícího s vlastní zkouškou řezu na našem materiálu
- pomoc s nakládkou
- dle domluvy doprava stroje s předvedením u zákazníka na jeho materiálu po složení vratné zálohy (Kč 2000,-) a dopravného Kč 2,80/km
- poradenskou službu (mail, telefon)

Ceník příslušenství

Pilový pás RIPPER 37 ........................320 Kč/ks,-
Velmi kvalitní pilový pás RIPPER 37 vyrobený v Anglii se bude vždy hodit, aby pila měla říz!

Zajišťovací klíny ........................290 Kč/ks,-
Zajišťovací klín slouží pro dokonalé zajištění Vašeho materiálu na dráze. Doporučujeme zakoupit společně s hřebenem pro variabilní držení klínu, na kterém se klín ani nepohne.

Hřeben pro zajišťovací klíny (40 cm a 60 cm) ........................110 a 150 Kč/ks,-
Hřeben, který Vaše zajišťovací klíny podrží na tom správně zvoleném místě.

Podpůrný trojúhelník pro držení vyššího řeziva ........................170 Kč/ks,-
Trojúhelník určený k montáži na zajišťovací klíny přidrží i ten největší materiál.

Náhradní díly jsou vždy skladem a zasíláme je ihned v den objednání na dobírku. Objednávat můžete pomocí formuláře nebo telefonicky na 602 495 790.